volejte: 776 11 70 50

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce

HLAVNÍ STRANA

SLUŽBY PRO DOMÁCNOSTI

SLUŽBY PRO FIRMY A SVJ

ŠTĚNICE DOMÁCÍ

PŘEHLED ŠKŮDCŮ    CENY SLUŽEB

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
    VOLNÁ MÍSTA

BEZPEČNOSTNÍ INFO    KONTAKT

Zásady používání webu a ochrana osobních údajů na webu

VOLNÁ MÍSTA

Firma Tomáš Jíra - DDD Služby, hledá vhodného uchazeče / uchazečku na pozici:

O B C H O D N Í   Z Á S T U P C E

Náplň práce:
- péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových zákazníků
- příprava podkladů pro veřejné zakázky

Požadujeme:
- komunikační a vyjednávací schopnosti
- reprezentativní vzhled, příjemné vystupování
- předchozí praxe na obchodní pozici (obchodní zástupce) výhodou
- předchozí praxe v oblasti veřejných zakázek výhodou
- čistý trestní rejstřík podmínkou
- řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil podmínkou
- ochota cestovat po celé ČR
- uživatelská znalost PC (Windows, MS Office)
- samostatnost, spolehlivost a loajalita

Nabízíme:
- odpovídající ohodnocení v závislosti na výkonu (provize), motivační systém odměňování
- zaškolení v oboru, plnou podporu při prodeji
- výhodu výhradního zastoupení pro ČR

- jeden z nejširších zákaznických segmentů na trhu
- práci na živnostenský list nebo dohodu o provedení práce
- flexibilní pracovní dobu, práci z domova
- v případě dlouhodobé spolupráce: HPP, firemní vozidlo, komunikační prostředky
- nástup dle dohody

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis na emailovou adresu

ddd@ddd-sluzby.cz

Zasláním Vašeho životopisu do firmy Tomáš Jíra, dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení.

Po ukončení výběrového řízení budou všechny dokumenty, obsahující Vaše osobní údaje skartovány.

Mapa stránek

Úvodní stranaHubení štěnicDeratizaceDezinsekceDezinfekce - KORONAVIRUSPro firmy, HACCPPoradna, FAQPřehled škůdcůCeník pracíBezpečnostní informaceOchrana osobních údajůKontakt

Seo servis  CZIN.eu
Katalog Bezva Portál  Europalist.euNový katalog stránek

Štítky

štěnice garance kousnutí krev rus šváb vosy sršně hnízdo COVID KORONAVIRUS myš potkan krysa rada dokumentace záruka ddd domácí postelní deratizace dezinfekce dezinsekce ploštice hubení hmyz hlodavci haccp holubi firma zkušenosti mravenci Benešov Beroun Blansko Brno Bruntál Břeclav Čáslav Česká Lípa Česká Třebová České Budějovice Český Krumlov Děčín Domažlice Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Hodonín Hradec Králové Cheb Chomutov Chrudim Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora Liberec Litoměřice Louny Mělník Mladá Boleslav Most Náchod Nový Jičín Nymburk Olomouc Opava Ostrava Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň Praha Prachatice Prostějov Přerov Příbram Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou Semily Sokolov Strakonice Svitavy Šumperk Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč Uherské Hradiště Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Vsetín Vyškov Zlín Znojmo Žďár nad Sázavou

© 2010-2020 Tomáš Jíra, www.ddd-sluzby.cz, Švehlova 1471/27, 102 00 Praha 10, tel.: 776 11 70 50, IČ: 66488907