volejte: 776 11 70 50      

 

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce

 

 

HLAVNÍ STRANA

 

DERATIZACE, DEZINSEKCE


SLUŽBY PRO FIRMY, BD A SVJ

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY, KONTAKT

 

 

 

HACCP PRO POTRAVINÁŘSKÉ A STRAVOVACÍ PROVOZY

 

HACCP - (Hazard Analytisis Critical Control Points.) - systém analýzy nebezpečí v kritických bodech = jeden ze základních systémů řízení jakosti. Jeho základním úkolem je zabezpečení zdravotní nezávadnosti potravin.

 

 

 

PROVÁDÍME:

 

pro potravinářské, gastronomické a podobné provozy zpracování a vedení dokumentace HACCP, zaměřené na oblast DDD - tedy zjištění, zabezpečení a monitorování kritických bodů z hlediska možné kontaminace škůdci, zbytky jejich těl, trusem apod.

 

 

V RÁMCI HACCP SERVISU VÁM NABÍZÍME:

  • smluvně podložené, pravidelně prováděné ošetření, v rozsahu dle potřeby (1x - 12x ročně), kdy je prováděn stálý monitoring Vašich výrobních, skladových či provozních prostor a v případě zjištění výskytu škůdce následuje okamžitý a účinný zásah. Po každém zásahu následuje kontrola, případně doplnění úbytku nástrahy a sběr uhynulých hlodavců.

  • každý smluvní zákazník obdrží složku "Dokumentace dle HACCP", která je uložena v provozovně pro potřeby kontrolních orgánů a auditů. Obsahuje např.: rozsah činnosti, plán rozmístění nástrah, vyhodnocení účinnosti, bezpečnostní listy, povolení přípravků ad.)

Každý smluvní zákazník obdrží složku "Dokumentace dle HACCP", která je uložena v provozovně pro potřeby kontrolních orgánů a auditů. Obsahuje např.: rozsah činnosti, servisní doklady, plán rozmístění nástrah, vyhodnocení účinnosti - checklisty, bezpečnostní listy, povolení přípravků ad.)

 


 

V PŘÍPADĚ VÝSKYTU ŠKŮDCE NÁS IHNED KONTAKTUJTE.

 

Provedeme prohlídku napadeného prostoru, poté doporučíme vhodná opatření a v případě potřeby profesionálního zásahu vypracujeme nejvýhodnější cenovou nabídku.

 

Vždy se snažíme akceptovat Váš termín. Pracujeme rychle a spolehlivě. Používáme přípravky schválené pro použití v ČR i EU, bezpečné pro lidské zdraví, domácí zvířata a šetrné pro životní prostředí.

 

 

 

PRO FIRMY

 

Přesnou cenu za naše služby pro firmy, bytová družstva a podobné subjekty nelze relevantně a seriózně určit předem.

 

Abychom cenu stanovili přesně a odpovědně, je nezbytné seznámit se s celkovou situací na místě. Z tohoto důvodu nabízíme prohlídku napadených prostor a sestavení cenové nabídky. Velmi podstatný aspekt ovlivňující výslednou cenu je stupeň zamoření. Dále má na cenu vliv ošetřovaná plocha, použitá technologie, prostředky, materiál, povaha vašeho provozu aj.

 

Poskytujeme komplexní servis - od jednotlivých zakázek, po poskytování smluvních servisů pro firemní zákazníky a výrobní podniky s odpovídající dokumentací dle HACCP.

 

 

Jak na to?

 

1. zavolejte nám na 776 11 70 50 nebo napište email na ddd@ddd-sluzby.cz a sdělte nám Váš požadavek, poptávku či žádost o cenovou nabídku

 

2. pokud nebudeme moci cenu určit během telefonního hovoru nebo je Vaše zakázka specifická, přijedeme, zjistíme situaci, navrhneme Vám řešení a stanovíme přesnou cenu

 

3. rozhodnutí je na vás, budete-li s cenou a řešením souhlasit, zakázku provedeme a zbavíme Vás vašeho problému či nastavíme trvalé řešení odpovídající legislativě a požadavkům kontrolních orgánů

 

 


Mapa stránek
 

Úvodní stranaDeratizaceDezinsekcePro firmyHACCPFAQBezpečnostní informaceOchrana osobních údajůKontakt 

 


 

Seo servis  CZIN.eu 
Katalog Bezva Portál  Europalist.euNový katalog stránek

 


 

© 2010-2023 Tomáš Jíra, Hráského1929/23, 148 00 Praha 4 - Chodov, tel.: 776 11 70 50, IČ: 66488907